загрузка...
загрузка...
Анексія Португалії PDF Друк e-mail
Історія - Географія та історія Іспанії

За тривалий період війни з Нідерландами Пилип II робив спроби здійснити різні політичні заходи, але всі вони, за винятком одного, кінчалися провалом. Єдиним успішним заходом Пилипа була анексія Португалії . Приводом до анексії стала смерть короля Себастьяна 4 серпня 1578 р. Заручившись підтримкою більшої частини португальської знаті і духовенства, шляхом інтриг, а також обіцянок і заяв про поступку автономії Португалії, Пилипу II залишалось лише діяти.

Интересует бензин оптом? Советуем посетить  http://www.tavtot.ru/

У квітні 1581 р. португальські кортеси урочисто визнали Пилипа II королем Португалії. При вторгненні іспанських військ до Португалії було видано наказ про найсуворІше покарання за найменшу недисциплінованість або насилля, допущене по відношенню до місцевого населення. Крім того, король поклявся кортесам, що не допустить призначення Іспанців на державні посади в Португалії . І слова він був змушений дотримуватись. Поведінка короля рішуче відрізнялась від його поведінки у Нідерландах. І все ж король виявився безсилим проти ворожості населення, яке не хотіло іспанського владарювання. Середнє духовенство, настроєне проти Пилипа II, закликало народ до повстання. Виявляла незадоволення і частина португальського панства.

Що ж дала Пилипу II анексія Португалії ? З одного боку, здійснилася мрія про об'єднання всього півострова, а з іншого, іспанські володіння збільшилися не лише на півострові, але і за рахунок великих американських колоній, що належали Португалії (Бразилія).

 

Бібліотека онлайн Lection.com.ua створена для студентів та учнів, які прагнуть вчитися і пізнавати нове. Наша онлайн бібліотека підручників має близько 25 книг, ми намагаємося оновлювати нашу базу підручників кожен місяць. Сподіваємося наш сайт вам подобається. З повагою адміністрація.